PROJELERİMİZ, MÜŞTERİLERİMİZ, YAKLAŞIMIMIZ

Sürekli gelişen
lüks yaşam konusunda biz

DEMİRLER HARİTA İNŞAAT

Yaklaşımımız

Bizim hikayemiz anlaşılır derecede basit iken, sizin hayatınıza sunduklarımız ise tam aksine oldukça sofistike. Müşterilerimizle beraber çalışarak, finansal sosyal, kültürel ve rekreasyonel sermayelerde lüks gayrimenkulleri arzu ve talepler doğrultusunda meydana getiriyoruz. Bizimle beraber olan mimarlar ve tasarımcılar, bu gelişim dalgasında, bir yapıya ilham verebilecek tüm geometrik ve duygusal hareketleri takip ederken, rolümüz; oluşturduğumuz yapıları seçkin alıcılara ulaştırmak ve gelişmekte olan dünya piyasasında, yön veren bir geliştirici, tasarımcı ve iyi bir rehber olmaktır.

Hikayemiz

Kuruluşu 1995 olan Demirler Harita İnşaat, müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir. Demirler Harita İnşaat, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler sunar. Birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, uluslararası kalite yönetimi, yenilenen plan ve programlama metodlar ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını arttırarak devam etmektedir.


Yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen zamanda teslim edilen anahtar teslim projeleri sunmaktadır. Yurt çapındaki özgün yeri ile müşterilerine istikrarlı ve etkin bir uluslararası firmanın desteğini ve güvenini sunar. Demirler Harita İnşaat, yurt içinde tamamlamış olduğu projelerle ve yeterli tecrübesiyle, yurt içi ve dışındaki operasyonlarda rekabete açık bir yapıya sahiptir.


Yurt çapında referansları arasında büyük şirketlerin olması şirketin genişleyen vizyonu çerçevesinde müşterilerine güven ve cesaret vermektedir. Zaman planlaması konusunda şirket iyi bir itibara sahiptir ve kendi sektöründe en iyileri arasındadır.


Cuma Demir


Latif Demir


Nuri Demir

Değerlerimiz

Uygulanabilirlik, sorumluluk, estetik ve çağdaş yaklaşımlar...


EN SON PROJELERİMİZ

Dikkat çekiçi detaylar ile
en son yaptığımız işler


Plus+30 İncek

PROJE MİMARLARI: Tek Mimarlık

Ankara'nın İncek bölgesinde hayata geçirilen, göl ve orman manzaralı prestij projesidir.


Lotus Sitesi

PROJE MİMARLARI: Demirler Harita İnşaat

Demirler Harita İnşaat'ın yüksek yoğunluklu konut projelerinin ilk örneğidir.


Safir Plaza

PROJE MİMARLARI: Demirler Harita İnşaat

Bir köşe yapısı olarak tasarlanmış olan Safir Plaza, siyah renk cam, açık renkli kompozit cephe kaplaması ve iyi kurgulanmış iç mekanı ile Mustafa Kemal Mahallesinin en seçkin ticari yapılarındandır.