YILLARIN TECRÜBESİ İLE

Grup
hizmetlerimiz

GENEL MÜTEAHHİTLİK

Anahtar teslime kadar...

Gökden Yapı Denetim, tüm inşaatlerımızın genel yürütücüsüdür. Demirler Harita İnşaat markası ile beraber çalışmaktadır. Grubumuz dışındaki müteahhitlere sözleşmeler ile beraber hizmet de verilmektedir. Demirler Harita İnşaat ihaleler, tedarickçi koordinasyonu ve anahtar teslim işlere kadar tüm hizmetleri sağlamaktadır. Grubumuzun finansal ve personel gücü ile mükemmel iş sonuçlarına ilişkin azami gayretimiz, genel müteahhitlik işlerine ışık tutmaktadır.

Baştan sona kadar kendi kurduğumuz projelerimizde, her detayın kalitesine olan bakışımız ve deneyim yoğunluğumuz ile sektörde en güçlü olmayı hedeflemekteyiz.

DEMİRLER HARİTA İNŞAAT

Faaliyet alanlarımız


Genel Müteahhitlik

YÖNETİCİ: CUMA DEMİR

YARDIMCI YÖNETİCİ: NURİ DEMİR

Demirler Harita İnşaat, en yeni ekipmanlar, güncellenmiş inşaat teknolojileri ve profesyonel inşaat ekibi ile projeyi yürütür. Mimarlar, mühendisler, satış ve montaj kadrosundan oluşan ekibimiz, müşteri memnuniyeti ve sektöründe öncü olmayi ilke edinmiştir.


Yapı Denetim

YÖNETİCİ: LATİF DEMİR

YARDIMCI YÖNETİCİ: EMRE DEMİR

Gökden Yapı Denetim, kalitenin sürekli ve titiz bir takip gerektirdiğinin farkındadır. Aynı zamanda büyük bir sorumluluk bilincinde çalışmalarını sürdürmektedir. Yapı denetimde sürekli gelişim göstererek, üstlendiğimiz projeleri eksiksiz ve zamanında teslim ederek güvenilir bir hizmet sunulmaktadır.


Harita Mühendisliği

YÖNETİCİ: ÜMİT DEMİR

1992 yılından itibaren harita hizmetleri üzerine faaliyetlerine başlayan firmamız, sektöründe öncü kuruluşlardan biri olarak gösterilmektedir. 25 yıllık tecrübesi ile harita projelendirilmesi, harita uygulama sorumluluğu harita çizimleri ve sınır tespit haritalarının hazırlanmasında tüm alt yapı ve sistemleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.